| AmUnVisdasdasdas a întrebat:

Imi poate da cineva idei sau exemple de afaceri online din care poti sa faci bani multi?
adica, ce ai putea sa faci in domeniul online pentru a te imbogati? de exemplu, facand jocuri pentru Android ai sanse sa castigi ceva?

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Stiu ca ti-am mai raspuns, dar o fac din nou. Invata asa: C++, python, sql, php, java, java script. Si dupa vei putea aplica pentru o meserie in IT si se castiga foarte, foarte bine. Dar din pacate daca nu ai facultate in domeniul de genul cam greu, dar merge si asa daca ai cunostinte

| Vlad_Onofrei_1999 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pasiv numai prin a completa task-uri sa dai like pe pagini de socializare poti cu http://www.viespar.ro/? reff=8dbed999d3763d2c677fee1a4ec9442b si daca te inregistrezi primesti 5 $ gratis.