| florinuka a întrebat:

Imi spuneti si mie mai multe site-uri de unde pot sa fac bani online da sa merite fara viva sms si socialbirth ca nu castig intr-un an nici 10 lei...
va rog urgent!

11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Câţi ani ai? Dacă ai, de exemplu, 20, atunci marş la muncă.

| florinuka explică (pentru Crucified):

De exemplu..am 14 aniwinking

| ale28bz a răspuns:

Un sfat pentru tine am, vezi tu dacă te apuci să faci bani online trebuie să ai ceva, talent" (să ştii engleză, să te pricepi la scris) poţi face bani în felul ăsta din scris pentru alţii, dacă însă vrei să dai câteva click-uri şi să faci mulţi bani, i-aţi un cititor de card-uri, dacă însă vrei (lăsând glumă la o parte) să faci bani online trebuie să te axezi pe mai multe metode şi să pui preţ pe fiecare cent. Ai aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com.es/ mai multe metode de a face bani online, arunca o privire.

| Pisiiii a răspuns:

Bai la SPAM am incercat si eu dar castigam greu si am incercat maildirect, la inceput e plictiseala si ai impresia ca nu castigi dar daca esti activ ies bani furmusei, incearca http://www.maildirect.ro/inregistrare/67dccbd259784ed7120e2b1fd044ebef

| fany22 a răspuns:

Salut...daca vrei sa castigi ceva, si vrei sa incerci cel mai tare MLM, cautama...

| florinuka explică (pentru fany22):

Nu ma complic cu MLM ca la nimeni nu le place produsele in plus sunt coordonatoare AVON big grin

| fany22 a răspuns (pentru florinuka):

Multumesc de raspunsul promt...dar nu e vorba de nici un produs, si cu o investitie de 10$ poti castiga peste 2000$ pe luna! ...nu prezinta nici un risc, si perfect legala.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| Adytzzzuuu a răspuns:

Buna, cunosc eu cateva siteuri bune pentru a face bani, add cojoc_adrian_daniel

| CexMinerRomania a răspuns:

Poti face Bitcoin, Dogecoin sau alte monede gratuit si le poti converti in euro, dolari sau lei (http://www.cexminerromania.com/)

| Roşca_Tabyta_1996 a răspuns:

Aici intr-adevar faci bani.la inregistrare primesti o masina, care ti-aduce venit. banii ii scoti oricind din joc.am dovada de plata https://motormoney.org/? u=tabyta