| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta munca ca agent de vanzari la Telekom, ce salarizare are si cum se desfasoara! Funda

1 răspuns:
| AnnabellaBB a răspuns:

Hello
Nu te sfătuiesc sa intri in acasă lume daca nu stai bine cu nervii, nu iti place sa -ti pupi șefii in fund, sa dezlipești toate autocolantele cu promoții de pe geamurile magazinului ...pare usor,dar nu e.
Anul trecut mi-am dat demisia de la Telekom. Vei lucra cu target. Daca nu va faceti targetul lunar ca echipa,bani ciuciu,vei primii doar minimul le economie.
La inceput ma mândream cu asa job,dar cand am vazut ca e sclavie, am renunțat. Sau poate iti place si poti avansa, nu stiu să-ți spun. La orice greseala a ta sau a colegului, veți plăti toti, am avut un caz in care colegul a dat pe abonament un Samsung galaxy S6 plus si in acte era Galaxy s6 simplu. Diferenta de 600 RON noi am platit.
Trebuie sa ai nervi de oțel, clientii sunt libidinosi, cretini, vei suporta umilințe pentru un salar de ****...