| Kolp a întrebat:

Intrebarea mea este:

Cum iti faci acum un cont pe youtube?

Explicatie:

Am avut odata un cont mai vechi dar am uitat parola, avea numai prosti in el, si era facut pe alt e-mail. Am incercat odata dar vad ca e mai complicat acum, poate cineva sa imi explice?

Răspuns Câştigător
| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
http://www.youtube.com/create_account?next=
Scri emailul, username, data nasterii, alea alea... dupa dai accept, iti scrii parola, si codul de securitate, acum trebuie sa-ti verifice contul (iti scrii numarul de telefon si tara) ...gata :)
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un cont de e-mail pe Google, Gmail, si acesta iti va fi si contul pe youtube, respectiv numele de user si parola. Succes si numai bine!

| Ady00pk a răspuns:

Complicat?!? Nici nu iti recomand sa iti faci cont pe youtube! E plin de romani care si-au facut cont si stiu doar sa injure la videoclipuri si nu apreciaza nimic. E clar ca tu, nestiind nici macar sa iti faci un cont pe un site nu ai ce cauta in comunitatea youtube. Fara suparare asta e adevarul.

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai iti poti face un cont pe google (ff.simplu) si merge si la you tube

| CrazyBlacky a răspuns:

Pai e foarte simplu in colt dreapta sus gasesti scris Creaza un cont nou sau Sing up in engleza eu il am in romana apoi completezi daca nu ai inteles da-mi pe pv