| LetyArob a întrebat:

La ce banci aveti conturi de economisire pentru copii si care sunt parerile cu privire la ele. Ce comisioane lunare pentru administrare vi se iau? Care ar fi cea mai buna varianta? ING, BRD, BT sau Alpha Bank?(conturile pentru copii)

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Alege BRD, dintre toate expuse de tine este cea mai de incredere, avand in vedere ca este pe o perioada lunga si vreti ca la un moment dat sa fie folositi banii respectivi si sa nu dea faliment banca.

| tiriboxi a răspuns:

Buna cea mai buna forma de economisire este o franciza de retea care are o valoare de crestere foarte mare chiar si in timp de criza dar in cazul de fata recomandarea mea este sa puteti intelege cum functionaza acest gen de afacere la cheie care are toate ingredientele necesare, primul pas ar fi sa citim o carte care ne deschide o usa in lumea investitiilor si anume Tata bogat tata sarac de Robert Kiyosaki un titan in educatia financiara pentru mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com