| ElenaMaria1 a întrebat:

La ce facultate as putea merge daca ma duc la profilul stiinte sociale la liceu? pls help!

5 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

In liceu de obicei te formezi si de cele mai multe ori alegi facultatea in alte domenii. si eu am fost la stiinte sociale si acum am dat la administratie publica

| alinaiiiioana a răspuns:

Daca te duci la stiinte sociale... avocat,psiholog,psihiatru,purtator de cuvant,in publicitate(pr), judecator, procuror, facultatea de filosofie

| Bybys_6545 a răspuns:

Normal...poti sa mergi la ce facultate doresti.si eu tot profilul acela il aleg.:*

| Bybys_6545 a răspuns:

Scuze pentru raspunsul anterior.nu am citit cum trebuie intrebarea.
Pai ai putea face dreptul.

| Elsa_2504 a răspuns:

Sociologie, asistenta sociala, stiinte politice, administratie publica