| AliceAnnnnna a întrebat:

M-am angajat la eMAG call center și vreau sa avansez aici cu timpul adică sa nu rămân doar la call center și eu fac o facultate care ma ajuta pe partea cu marketing-ul.
Am 2 întrebări.
1 Mi-am luat 4 ore pentru început la call center. Cât iau salariu pe 4 ore lunar?
2 In cât timp avansez? De la call center la altceva?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti exact ce vor patronii. Sa te angajezi si sa nu ai habar pe ce salariu. Si ne mai miram ca suntem platiti prost.

| GdX a răspuns:

1. Angajata fara sa stii salariul? Ala il afli cand semnezi contractul. Deci tu nu esti anajata.

2. Avansezi in functie de tine si cat de dedicata esti meseriei si bineinteles ce cunostinte ai. Poti avansa in jumatate de ani sau in 5 ani.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns (pentru GdX):

Stiam eu ca Strugurela nu e angajata.
Strugurela, de ce ne minti? laughing

| GdX a răspuns (pentru LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi):

Mda, cine stie, cam abigua intrebarea si descrierea. Face o facultate care o ajuta cu marketing-ul. Aaaaahaaa

| Simpatic a răspuns:

Cred ca o intrebare pe care o asteapta toata lumea de pe TPU : de arab ai scapat pana la urma? ai cele mai siropoase povesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu te ai angajat si ne intrebi pe noi cat o sa castigi? serios?

| mihai69 a răspuns:

1. Citește-ți CIM-ul și o să știi exact și ce salariu ai, și ce beneficii suplimentare.
2. În câteva zile sau niciodată. Depinde și de tine, și de regulile și necesitățile companiei.

| RoCkKiD a răspuns:

1. Nu am idee cum te-ai angajat fara sa stii pe cati bani. Stii macar cat era pe 8 ore? Daca da imparte la 2.

2. Probbil niciodata in call center, acolo cel mai probabil e un singur post deasupra, cel de team-leader. daca vrei altceva, o sa trebuiasca sa te transferi la altceva in cadul eMAG cand apar posturi libere. Unele companii anunta prin newslettere interne, la altele afli de pe net ce posturi mai au si aplici ca oricare alt candidat...depinde. In plus, si daca ai experienta la call centerul lor, aia e egala cu 0 cand vine vorba de alt post.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2500 € net pe luna

Ce facultate faci Svetlana?

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Pe noi ne intrebi ce salariu ai? Da' sefu de la Call Center ce pazeste?