| anonim_4396 a întrebat:

Metode de a face bani online?
Cam o suma de 300$ pe luna?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti pe una sa faceti videochat si va regulati cateva ore pe zi. Cred ca amandoi castigati cam 500 eur pe luna fiecare

| RAY a răspuns:

Nici video chatul numai e cea a fost, e full de fete si acolo, concurenta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru 300$ luna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mgtow spune.
=====
Gasesti pe una sa faceti videochat si va regulati cateva ore pe zi. Cred ca amandoi castigati cam 500 eur pe luna fiecare.
=====
Presupun că asta ar face el, dacă recomandă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știi engleză și faci practică de typing și poți.
Dacă nu, șanse pauză.

| Ineys a răspuns:

Depinde ce stii sa faci. Spune-ne cateva din calitatile tale.

| Dalmore a răspuns:

Nu există. Doar dacă știi să faci ceva anume foarte bine.

| brokxy a răspuns:

Video chat

| Vladut123456 a răspuns:

Sunt site-uri de tip ptc dar muncesti de iti sar capacele la pc si faci maxim 15 dolari pe luna, daca ii retragi mai ai si taxe si nu te alegi cu nimic.

| NobodyCanSeeMe a răspuns:

3d design modele 3d/ sau 2d design logo uri bannere
Nu te lua dupa astia cu food pl si d.astea.
Youtube dureaza cam 3 ani sa devii relevant cat sa castigi. La 3d desigb ai nevoie de blender aplicatie pc si niste tutoriale si la 2d design tableta grafica si photoshop
Si la ambele antrenament, un loggo mic ajunge pana la vreo 15 euro bannere 50-100 euro
La 3d design modele 3d pentru jocuri ajung si la 1000 de euro daca le faci ok
Uita-te pe fiver site si vezi ce fac altii. Poti face usor bani daca stii ceva ce altii nu stiu.

| Suleiman a răspuns:

Youtube ar fi un început

| Raymonte a răspuns:

Nu pare o idee buna deoarece pierzi bani ca sa castigi si trebuie sa lucrezi cu grafice pentru ca in unele siteuri asa am vazut cel putin intr-un site excelent care nu-i mai stiu numele

| DavidEdd a răspuns:

Să te angajezi la Glovo, Foodpanda, Uber eats etc. Am un prieten care lucrează la Glovo part-time și face destui bani. Nu, nu e de pe net, dar merge așa. La cele mai multe ai program destul de flexibil