| manu01 a întrebat:

Nu stiti pe cineva care are nevoie de pamant sau niste site-urii
unde pot pune acest anunt...
_________________________
Vand pamant in apropiere de autostrada Timisoara-Lugoj in localitatea Remetea Mare, distanta de autostrada 1Km zona
industriala, acte la zi aproximativ un hectar
Pret Informativ: 4 Euro/mp
Cine e interesat sa ma contacteze 0754585168

Multumesc

5 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Www.google.com >>> anunturi imobiliare gratuite>>>>> scrii anunt >>>> afla toata tara. Bafta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Încearcă în Publitim www.publitim.ro sau chiar şi pe www.okazii.ro

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si ceva interese in zona imobiliara asa ca te intreb ceva. Ce relevanta are ca terenul se afla la 1 km de autostrada? Credeti ca autostrada este ulita satului si se poate intra pe ea cum vreti? Deci, pe unde se poate intra pe autostrada si citi km de drum sint? Ce fel de drum este, de ce categorie? Ce utilitati sint PE teren? Ce vecinatati aveti? Pe acte, acum, ce fel de teren este? agricol, intravilan? Persoana detinatoare este firma sau persoana fizica?