| Bella7777 a întrebat:

Pe YouTube este un program prin care poti face bani dar nu este dispronibil si in Romania, daca pun alta tara(Anglia e.t.c.)voi primi banii in Romania?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu, nu te osteni, poti sa pui si Marte, se vede unde este localizat computerul de pe care lucrezi si uite-asa isi aduc iar astia aminte ca suntem toti pusi pe "nefacute"...

| AgathaRo a răspuns:

La 1mil de view-uri primesti.

| King_CyberStar_1991 a răspuns:

Din cate stiam au facut si pentru Romania, am prieteni care fac bani din asa ceva.

| AgathaRo a răspuns (pentru King_CyberStar_1991):

Atunci prietenii tai ar trebui sa iti arate un mail/chitanta care sa dovedeasca. Stiu de google adsense, dar trebuie sa ai un blog, un forum, o pagina ceva, sa obtii un numar de x accesari pe saptamana. Apoi ei "google" platesc, dar de youtube de 1mil view stiu.