| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a te inregistra pe paypal sau moneybookers cu cardul de credit, trebuie sa ai bani pe card, inclusiv taxa pe care ti-o iau ei de pe card la inregistrare?

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Trebuie sa ai pe card cel putin 2€, verifica cardul prin retragerea a 1, 5€ bani care ii vei regasi in contul tau PayPal.

| d4ea a răspuns:

La paypal nu iti ia nimic.mie una nu mi-a luat.

| alexacarmina a răspuns:

Pe paypal iti ia1, 50 dolari pentru verificarea cardului pe care tii da inapoi in contul de paypal dupa activare.

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Pe Paypal parca iti ia 2 centi de dolari, 1 cent ca sa verifice ca se pot tranzactiona bani pe cardul respectiv si 1 cent ca sa iti dea un cont sa poti primi si trimite mai mult de o anumita suma de bani.

Deci, da, iti trebuie macar cativa banuti pe card, insa foarte putini.