| DrenPh a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna o firma de printare tricouri pana in 25 de lei pe tricou, comanda sa o dau on-line si sa-mi vina prin posta?
Vreau sa-mi deschid un mic magazin si nu am gasit o oferta avantajoasa. Multumesc!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai doua solutii mari si late- ori iti cumperi scule si faci tu printarea, iar tricourile le iei bulk din China sau Turcia, ori gasesti niste chinezoi ceva care sa le printeze direct si iei cantitati mai mari din fiecare model si practici un adaos cit mai mic cu putinta pentru a face volum mare.

| Kariin a răspuns:

Stiu, dar costa mai mult de 25 de lei...

| asdfbc a răspuns:

Http://tricouonline.ro/ poate te ajuta...

| DrenPh explică (pentru asdfbc):

14 euro un tricou? nah, mai bine nu.laughing

| Cristina78 a răspuns:

Aici cred ca o sa gasesti ceva mai profi www.tshirt-factory.ro, daca le dai un email iti trimit ei oferta. cred ca inkspired lucreaza cu ei.

Răspuns utilizator avertizat