| Razvy2922 a întrebat:

Sal, as vrea sa ma apuc de apicultura, eu m-am gandit ca pentru ineput sa imi achizitionez cca 2-3 familii, as vrea sa stiu ce fel de stupii trebuie sa cumpar si pe cate rame? As vrea sa le cumpar in luna iulie -august, pot sa le mai inmultesc anul asta? Daca nu, din luna martie cate familli pot obtine din 3 familii? As mai vrea sa stiu de accesorii am nevoie?

1 răspuns:
| Vektor a răspuns:

Deja nu ai inceput bine.

Mai bine ai cauta pe net, chiar pe youtube sa vezi ce inseamna apicultura.