| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU, daca fac un film de dragoste (am 16 ani) cum pot face sa iau bani pe el? Sau cum pot face sa apara la televizor,va rog sa ma sfatutit, funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ajunga la televizor? pai e simplu, scoti cateva milioane de euro sa ii finantezi filmarea, sa ii faci publicitate si pe urma lucrurile vin de la sine

| cristimihailov a răspuns:

Il pui pe youtube. Citesti un pic inainte despre asta. Si apoi iti inviti toti prietenii sa se uite. Iti creste punctajul. Apoi ii mai inviti odata si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea precedenta ai zis ca ai 17 ani si urmeaza sa faci 18. Te hotarasti odata?

| adyzone a răspuns:

Prin film de dragoste de referi la film romance sau erotic/xxx? Daca te referi la a doua categorie ai doua variante:
1. Termini liceul, faci o facultate de profil si o sa te invete ei acolo ce ai de facut;
2. In situatia ta, singura sansa sa scoti bani dintr-un film sau mai degraba un clip e sa-l urci pe youtube sa-l promovezi pe facebook si daca e bun ai sansa sa devina viral, iar atunci poti scoate bani de pe urma lui. Cei de la youtube iti dau bani in functie de vizualizarile pe care le are. Oricum te sfatuiesc sa faci un clip comedy sau altceva daca vrei sa faci bani.
Daca prin film de dragoste intelegi film erotic sau xxx, aici lucrurile se complica putin ca nu ai varsta, dar daca clipul ajunge la cine trebuie poti lua ceva bani pe el, dar nu iti recomand.

| Caddy1609 a răspuns:

Nu poti, esti minora.Ca sa faci bani poti sa te apuci sa inveti bine la scoala si mai apoi eventual sa iei bursa, bafta.

| adyzone a răspuns (pentru Caddy1609):

E baiatlaughing

| Caddy1609 a răspuns (pentru adyzone):

Ah my bedlaughing anyway tot minor e laughing