| Hackeru_Aliass_1991 a întrebat:

Salut.a auzit cineva de firma de mediere "sc DRECT JOB PLACEMENT srl"? am fost la ei si a trebuit sa plec pe 18.03. 2015 dar s-a amanat plecarea din "motiv" ca nu au venit contractele de la firma din Germania vreau sa stiu daca am luat teapa sau a mai plecat cineva prin aceasta firma...mentionez ca am platit 580lei biletul+traduceri si legalizari acte.astept raspuns stima

1 răspuns:
| white2 a răspuns:

Eu maine am vrut sa merg la ei dar am citit pe cateva forumuri ca e o mare teapa adresa ar fi pe Brailitei 17 in spatele la Mol Vitan. Suma este de 580 din care 80 comision contractul ar fi pe 220 zile dar inca nu a plecat nimeni desi la telefon iti spun ca plecarea este peste 14 zile. Le-am cerut contractul pe mail si au spus ca nu il pot trimite, adresa de destinatie nu exista ca am incercat sa o bag pe GPS. Eu am vorbit cu o anume Georgiana. Ma poti suna 0746423414