| Ionut7743 a întrebat:

Salut

am 17 ani. si am ceva timp libert

cum as putea sa "produc" niste bani in acesti timp liber?

ceva de facut de acasa de la laptop / pc

invat repede. si chiar as vrea sa imi ocup aces timp liberc cu ceva productiv (in bani)

Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, nu exista castig usor se rapid pe internet, mai ales la varsta asta, cand nu stii programare si nu te poti apuca de proiecte online.

dar poti sa castigi foarte bine daca iti iei un job de vacanta, care pe langa bani, iti aduce niste avantaje: te bronjeaza frumos si-ti fac etsi musculatura zdravana. ma refer la munca la gradini, sau la pomi fructiferi.

| Jager a răspuns:

Las-o mai usor cu spamm-u de pe alte conturi. https://www.tpu.ro/......-acasa-de/

| Ionut7743 explică (pentru Jager):

Whatt?
stai asa.
in primul rand. e singurl meu cont,
in al 2lea rand eu am scris postul asta...
nu stiu cine e ala si dc mi-a copiat postul
am sa ii dau report la post