| AleGsZ a întrebat:

Salut.
Am comandat ceva de pe eBay.com,si trebuia sa ajunga pe vineri, probabil la Posta Romana.
Intrebarea mea este daca Posta Romana face livrari in weekend, sau s-a intamplat ceva cu coletul meu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Posta nu face livrari mai deloc, trebuie sa primesti o notificare in cutia de posta si sa te duci tu sa ridici pachetul

| AleGsZ explică (pentru suntserios):

Stiu ca nu face livrari la domiciliu, eu la acea notificare voiam sa ma refer, pentru ca nu am primit.

| Mymiii a răspuns:

Posta Romana nu face livrari in weekend. S-ar putea sa nu fi comandat cu adevarat nimic si nu ti-ai dat seama sau este vorba de o eroare.