| Stefan_Timariu_1996 a întrebat:

Salut am si eu o problema daca m-ati putea ajuta.Mi-am schimbat windosul am avut 8 si am trecut la 10 instalarea a fost perfecta imi merge totul foarte bine dar o singura problema no pot rezolva mu imi mai merge touchpadul la laptop imi spune ca nu am instalat driverul si nu stiu cum sa il fac sa mearga

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Intra in pagina fabricantului si descarci driverul lipsa. insa ceea ce nu inteleg cum de windows 10 nu ti-a instalat driverul pentru touch.