| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut.
Am un cont de paypal care este limitat permanent și am banii in el. Au spus că peste 180 de zile voi primi un email de la ei cu pașii pentru a retrage banii, care sunt acei pași și trebuie să le trimit ceva documente? Sau doar un cont bancar / card sau alt cont de PayPal?
A mai întâmpinat cineva aceasta problema?
Mai repede de 180 de zile nu pot să îmi recuperez banii?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Oare o avea vreo legătură cu asta?:

"în 16 Noiembrie | Lucaaragiale23 a întrebat:
Este legal sau ilegal ca o persoana să facă concursuri fake?"

| Lucaaragiale23 explică (pentru johnnny123):

Nu eu am făcut concursuri fake prostule, am pus intebarea aia pentru că am câștigat la acel concurs și de-asta
N-are nici o legătură

| carevaescu a răspuns:

Nu știu ce ai făcut să ți se pună sechestru pe cont și pe bani. Asemenea perioade lungi indică existența unei anchete. Cel mai bine intri în contact direct cu suportul lor pentru clienți

| Lucaaragiale23 explică (pentru carevaescu):

A doua oară când mi se întâmplă...am 240€ suspendați din cauza lucruri ăsteia