| Sebastian2014 a întrebat:

Am un vis maret si imi trebuie niste finante cu care sa il incep. Parintii mei nu isi permit sa ma ajute prea mult si inteleg asta, de aceea as vrea sa fac singur acei bani. Partea nebuneasca acum v-o spun: Am 19 ani, acum am BAC-ul si am nevoie de aproximativ 2500 Ron pana in 30 iulie. Stiu ca e nebunesc, dar consider ca daca muncesc ca un nebun pot sa imi realizez acest scop. Intrebarea mea ce joburi part-time( si dupa ce dau Bac-ul full time o luna) pot sa fac? Si eu am mai reusit in trecut si sa cumpar mai ieftin si sa vand mai scump diverse chestii, dar nu la o scara asa de mare. Ce as putea sa fac? Orice sfat e binevenit! Multumesc frumos si o seara frumoasa va doresc! happy

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Videochat.

| MarianWLF a răspuns:

Tu vrei sa dai spaga sa iei bacul rolling on the floor

| Exeemii a răspuns:

Incearca sa joci la pariuri sportive. Tata a bagat 3 lei si a scos 3000 ron laughing. Sau daca ai un aparat foto mai vechi, dar in stare buna poti sa il vinzi. La fel si cu "jucariile". Daca colectionai lego, incearca sa le vinzi, pentru ca se cumpara chiar bine pe net, avand in vedere ca in magazine pretul poate ajunge si la 500 lei/set. Bafta happy!