| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am vazut ca la ceasurile Rolex GMT-MASTER II 2018 arata intr-un patrat alb diferite cifre.Ce inseamna acele cifre?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ziua lunii.

| Holiday a răspuns:

Data. Adica in ce zi a lunii esti.

| johnnny123 a răspuns:

Și un copil de 5 ani știe că cifrele alea reprezintă ziua. Și chiar era necesar să spui că le-ai văzut la un "Rolex GMT-MASTER II 2018"? Există un milion de alte ceasuri care afișează data, unele de 100 de ori mai ieftine decât un Rolex.

Dar tu până când nu te spargi un pic în figuri nu te simți bine. Chiar nu poți să pui nici o întrebare fără să dovedești că ești un puștiulică rupt de realitate care crede că e milionar?