Întrebare recomandată | CarlosBogdan17 a întrebat:

Salut! As dori pe viitor sa-mi deschid o frizerie,nu mare,ceva mai modest. Sunt din Baile Olanesti o statiune care nu detine multi locuitori,dar care se bazeaza mai mult pe turisti.
Concurenta nu prea exista, existand doar 2 frizerii dintre care una nu are clienti si cealalta tunde doar baieti... eu as dori sa`mi deschid o frizerie moderna, care sa aiba de toate,de la tuns la manichiura,coafor(cu ajutor desigur).
M-am gandit la un lucru interesat sa fie si un fel de mini`cafenea pentru clientii care asteapta. Ce parere aveti si cam cat ar costa sa`mi deschid o frizerie mai micuta, in care sa fiu eu frizer si asa mai departe,dar pe viitor sotia mea sa fie manichiurista! Rog seriozitate si cat mai multe pareri! (scutati-ma pentru greselile de ortografie, dar sunt cam grabit )

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil ajungi la vreo 80.000€ cu aparatura si localul dar cel mai bine e sa mergi in capitala unde e multa lume.

| neutrino a răspuns:

Fiind minor, nu ai cum.

| Lisiele a răspuns (pentru neutrino):

Cum sa fie minor daca are sotie? Tu citesti inainte de a raspunde?