| CelCareUmblaNoaptea a întrebat:

as dori sa stiu daca cumva ati fost sau aveti pe cineva care a fost la munca in agricultura in Spania cum este si daca se castiga ceva bani si mai ales daca ramai cu ceva din ei. am un prieten care vine din Spania prin tara si la intoarcere mi-a propus sa ma ia cu el acolo.el lucreaza la portocale la cules de vreo 3 ani si nu prea stiu ce sa fac ma gandesc ca poate e foarte geu sau nu raman cu bani deoparte eu as sta vreo 3-4 luni pe acolo. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| VeveAnn a răspuns:

Nana mea e in Spania si castiga! Imi spune cand vine de la munca e cam obosita.Eu as zice sa te duci daca vrei cam 3-4 luni. Castigi bani o parte mancare, unde stai poate iti mai iei ceva.Si o parte ii pui deoparte