| iulianbalan a întrebat:

Salut as vrea sa stiu care e pe neobux acum dintre voi ca sa stiu cam cat faci cand ai 100 de referali dar nu asa luat de pe site cat faci din clickuri, cam cat ati facut voi intr-o luna cu 100 de referali.

1 răspuns:
| andreo92 a răspuns:

Iulian, din PTC_uri nu se fac bani, cu cativa centi care-i faci pe zi nu strangi nici de-o punga de seminte.

-Nu ai cum sa strangi 100 de referali activi, oamenii se tin o vreme cat e entuziasmul ala ca faci primul ban pe net, dupa aia realizeaza ca nu merita timpul pentru 5 lei pe luna.

http://andriuca.info/4-moduri-de-a-face-bani-pe-internet/

Citeste in articolul meu ce am scris, o sa te ajute.