| anonim_4396 a întrebat:

Salut ...Ad vrea si eu daca puteti sa imi raspunde-ti la urmatoarele intrebari legate de neobux si paypal:
1) Pot sa transfer bani de pe un card visa pe paypal?
2) Pot sa transfer bani de pe paypal pe neobux pentru a cumpara referali?
3)Cum pot face sa am mai multi referali rentali decat 100 pe luna?
Mersi de raspunsuri FUNDITA pentru raspunsul cel mai explicit.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Neobux NU e o metoda de a face bani, decit pentru cei din spatele tepei asteia ordinare. PayPal nu are nevoie de bani in cont - daca ai bani pe cardul atasat contului, platesti direct cu PP, care iti extrage banii din cont.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Iti pierzi timpul...
Cu neobox sau alt serviciu care te plateste sa dai click poti face maxim cativa centi pe luna...
Daca vrei sa faci bani trebuie sa ai un blog unde oferi informatii dintr+un domeniu care te pasioneaya si sa inveti promovare si marchrting...
Daca te intreseaya am scris un ghid despre asta pe care til dau gratuit.

| LucaDezmir a răspuns:

Despre cum poti folosi paypal ai o serie de articole aici:
http://milionarulmioritic.com/......-internet/