| sm2000 a întrebat:

Salut / Buna ziua, mi-am cumparat un domeniu de la romarg si host de la ssnet si dupa mi-am dat seama ca hostu de la ssnet nu este bun, nu il recomand la nimeni, in fine.
Mi-am creeat o adresa de email : contact@domeniu.ro ii am facut redirectionare catre email-ul meu@yahoo.com si functiona fara nici o problema. Am sters contact@domeniu.ro m-am gandit sa fac alt email gen abc@domeniu.ro am dat iarasi cu redirectionare exact cum am facut prima data, DAR ACUM >-
1.imi trimite cineva un email pe abc@domeniu.ro il primesc dar nu mai face si redirectionarea catre yahoo.
2. trimit email de la abc@domeniu.ro catre yahoo NU IL PRIMESC.

------------------------------------
Si nu imi functioneaza nici formularul de contact. big grin

Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Loool, OPC? In alta ordine de idei, recomand calduros http://www.eleven2.com/478.html - da, ala e link afiliat, poate ti se par ok si te bagi la ei, eu am de prin 2008 hosting la ei, de fiecare data au raspuns pe chat live cind au fost probleme si s-au rezolvat, din fericire nu au fost probleme decit foarte rar.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai si de ce nu apelezi la serviciul de suport de la host?

| sm2000 explică (pentru KodrutZ):

Pai am cumparat de la SSNET si aia nu raspund. sad

| sm2000 explică (pentru KodrutZ):

Asta este frate ce sa fac. Omu invata din greseli. Vezi ca iti dau funda.

| KodrutZ a răspuns (pentru sm2000):

Da, pacat de bani si de stres. Cind e vorba de hosting, prefer sa am incredere in astia din afara...winking

| KodrutZ a răspuns (pentru sm2000):

Loool, OPC? In alta ordine de idei, recomand calduros http://www.eleven2.com/478.html - da, ala e link afiliat, poate ti se par ok si te bagi la ei, eu am de prin 2008 hosting la ei, de fiecare data au raspuns pe chat live cind au fost probleme si s-au rezolvat, din fericire nu au fost probleme decit foarte rar.