| Armi480 a întrebat:

Salut,cand vreau sa platesc cu cardul Visa un joc de pe un site imi spune ca nu pot sa platesc si imi spune ca am fost respins de sistemul lor de securitate.Imi puteti spune ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TheKittyCatGirl a răspuns:

A)Contacteaza jocul respectiv b)Plateste cu altceva c)Poate ai virusul Zeus (cauta pe net si vezi) d)Poate cardul are o nationalitate care nu e permisa

1 răspuns:
| Lhurricane a răspuns:

Verifica codul cardului, anul de expirare, toate detalile astea importante de obicei de asta sunt respinse fiindca nu au informatile de pe card valide