| Cristi3000 a întrebat:

Care ati mai plecat la munca in strainatate,cu ce firma de recrutare? Care nu da tepe? Sunt interesat sa plec in strainatate, dar nu vreau sa iau tapa cu vrajeli si comisioane...
(Sunt din Deva)

Răspuns Câştigător
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

90% din anunturile de pe net in legatura cu locuri de munca in strainatate sunt tepe, roaga o cunostinta sa puna o vorba buna pentru tine.Eu am fost ajutat astfel.Bafta!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Cel mai bine ca sa nu fie teapa incerca sa rogi prieteni sau cunostinte sa iti gaesca ceva de munca in strainatate. Sau daca ai pregatire cauta prin agentiile Adecco sau MennPower ca sunt firme serioase.