| pandy a întrebat:

SALUT.caut pe cineva sa-mi faca un cont de ebay. vreau sa vand produse. daca va intrebati de ce nu imi fac eu? este din cauza ca, avem o reputatie proasta ca natie si, am incercat de nenumarate ori cu numele si conturi din mebri familiei. asa ca va rog caut persoane serioase care ma poate ajuta si platesc pentru acest serviciu. multumesc

14 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Ce e asta varule, un nou tip de teapa sa faci bani in 2024?

| pandy explică (pentru Lupică27):

Nu este nici-o teapa. incearca tu sa-ti faci cont in ebay si sa vinzi lucruri.

| Lupică27 a răspuns (pentru pandy):

Eu tot n-am inteles de ce nu iti faci cont, daca avem o reputatie proasta ca natie crezi ca daca fac eu cont o sa vinzi tu sau cum? sau tu te referi la alta natie?

| pandy explică (pentru Lupică27):

Inteleg problema ta. esti un nationalist dala cu fuguri proaste in cap. nu are rost sa-ti explic. ajunge cu atata teatru. nu ma intereseaza opinia ta. hai bafta la alti cu jmecheriile

| DoctorInFemei a răspuns:

Cat oferi pentru acest serviciu?

| pandy explică (pentru DoctorInFemei):

Salut. nu-am idee care sunt costurile pentru acest servici. las l-a aprecierea lui. ma gandesc ca este o suma rezonabila, permisiva pentru buzunarele noastre de saraci.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru pandy):

Iti pot face un cont cu tot ce trebuie si ai nevoie pentru 100 de lei. cum ti se pare?

| pandy explică (pentru DoctorInFemei):

Da este foarte buna oferta. dar cum procedam pentru-a putea avea incredere ca, mai tarziu nu-o sami folosesti contul de ebay. pentru ca acolo o-sa dau si date persoanel si cont bancar etc, o-sa fie niste transferuri de bani. eu locuiesc in oltenita calarasi. tu esti pe aproape de mine as putea veni si vb in persoana.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru pandy):

Eu sunt din Bucuresti. imi poti trimite banii pe revolut si eu iti trimit contul si tu schimbi parola si mailul si n o sa am cum sa mai intru. lasa mi un mesaj daca vrei sa facem

| pandy explică (pentru DoctorInFemei):

Asta este bine ca esti din Bucuresti. mi-ar conveni mai mult sa vin pana acolo in persoana si sa facem aceasta.asa ti-as da direct telefonul meu si ai instala aplicatia si ai crea un cont direct acolo. ce spui de aceasta idee? vreau sa te intreb cat de sigur esti ca, o sa functioneze? pentru ca si eu sunt un cunoscator ale tehnologiei si am tot incercat 1 an de zile sa fac acest cont. ma puteam folosi de acesta doar cumparand produse din ebay dar nu si sa, vand.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru pandy):

Sunt sigur. Dar am nevoie de o garanție. Trimite mi 50 prin revolut și ne întâlnim.

| pandy explică (pentru DoctorInFemei):

Romania este plina de tepari asa ca nu ma incred. imi cer scuze potii avea cele mai bune intentii. eu nu am de ce sa fiu un sucit, este interesul meu. de aceea am si cautat ajutor prin intermediul TPU. daca vrei asa sa vin in buc si sa facem contul ebay direct in telefonul meu. imi spui o data cand esti liber si eu vin. repet este interesul meu, nu ai avea motive de ingrijorare ca eu nu vin.

| DoctorInFemei a răspuns (pentru pandy):

Nu ma deplasez fara garantii imi pare rau

| pandy explică (pentru DoctorInFemei):

Ok. iti multesc pentru interes. dar stii destul de bine ca Romania este o tara de hotii. inclusiv politica statului se bazeaza pe hotie.