| Onoiu_Melisa_1993 a întrebat:

Ce face un om care lucreaza la S.R.I? Ofer

Răspuns Câştigător
| CasaSiDesign a răspuns:

Cei care fac munca de "teren", fac filaj si aduna informatii, unii dintre ei lucrand si ca agenti sub acoperire, iar cei care fac munca de birou ori lucreaza la serviciul de urgenta 112 ori fac interceptari telefonice.

5 răspunsuri:
| CasaSiDesign a răspuns:

In mare parte filaj si interceptari.

| KodrutZ a răspuns (pentru CasaSiDesign):

Mituri. E ca si cum ai zice ca jandarmii in mare parte bat huligani pe stadion.

| CasaSiDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca spui tu... happy. Crede-ma ca vorbesc in cunostinta de cauza.

| KodrutZ a răspuns (pentru CasaSiDesign):

Acuma depinde, daca prin "mare parte" nu intelegi 90% din personal/timp, sint de acord cu tine. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru CasaSiDesign):

...si sa nu uitam si de interceptari de date/trafic online, monitorizare activitate suspecta in online pe FB samd.

| CasaSiDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Cei care fac munca de "teren", fac filaj si aduna informatii, unii dintre ei lucrand si ca agenti sub acoperire, iar cei care fac munca de birou ori lucreaza la serviciul de urgenta 112 ori fac interceptari telefonice.