| alexcelmic a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre acei oameni care vand ponturi despre pariuri de fotbal pe internet?
Exista sau doar asta se cred ei?????

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti vind si eu ponturi, la jumat de pret (50% reducere! ).

| darrio2007 a răspuns:

Ei le vând iar fraierii pun botul.

| Simpatic a răspuns:

Niste escroci! Cine cunoaste atat de bine fotbal incat sa castige sume mari si regulat nu vinde ponturi pe net!

Daca ai avea un algoritm al tau prin care poti nimeri mereu numerele de la loto, l-ai da si la altii contracost?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu daca ai avea ponturi pe bune nu ti-ai vedea de pariatul tau?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e mare diferenta intre acestia si ceilalti care fac bani de pe urma oamenilor care platesc pentru cursuri si alte cele.

| johnnny123 a răspuns:

Niște șarlatani fără scrupule care trăiesc din prostia altora. Din păcate, lumea e plină de imbecili care cred că se pot îmbogăți peste noapte, adică de țintele perfecte pentru șarlatani.

| Hyperion7 a răspuns:

E ca și când ai crede in horoscoplaughing

| ReddY25 a răspuns:

Mincinoși