| DanTeSkies a întrebat:

Salut! Cineva care a efectuat RETRAGERI de pe site-ul Betano, imi poate spune daca este normal ca prima mea retragere prin metoda "CARD DE CREDIT" sa aiba statusul "in asteptare" dupa 24 h? Mentionez ca am contul verificat (extras bancar, buletin, adresa, card, etc).

Răspuns Câştigător
| unulafel a răspuns:

Daca ai dat retragere noaptea, e posibil sa nu iti aprobe. nu stiu exact din ce motive, dar am patit de multe ori asta. Anulează si fa-o din nou la o ora intre 8 dim - 22 seara maxim. Verifica si pe email sa nu cumva sa iti fi scris ceva sau ia legătura cu ei direct prin chat sau email si semnalează-le problema

| DanTeSkies explică (pentru unulafel):

Am rezolvat in cateva minute cu ei prin live chat desi aveam la activ 30+ ore de asteptare, foarte ciudat, multumesc pentru solutie!

1 răspuns: