| Wo0W a întrebat:

Salut cum pot sa trimit copie din buletin prin email

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Simplu Scanezi buletinul si intrii pe mail dai la Compose mail si acolo completezi datele si tai la Atache file!

Succes

| Wo0W explică (pentru CMaria21):

Si daca nu am scaner? cat ma costa

8 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Eu n-am reusit sa scot pana acuma ceva din buletin. daca tu reusesti sa scoti copii, atunci succes.

pentru a trimite copie de buletin poti scana buletinul sau sa-i faci o poza. scanarea este cea mai potrivita daca trebuie poza la vreun dosar.

| Florincrap a răspuns:

O scanezi (cu scanner/multifunctional) sau o fotografiezi si o atasezi la e-mail.

| Fayree a răspuns:

~ Heeii big grin, o poti scana sau o poti trimite prin fax. Dar se mai poate sa o fotografiezi si dupa pui imaginea pe email si trimiti. Succes :*.

| Ana8785 a răspuns:

Eu am facut poza cu telefonul, am descarcat-o pe laptop si am atasat-o emailului. A fost ok.

| PuF1zoR a răspuns:

Poti trimite prin fax... happy

| Violetta_Natty_1992 a răspuns:

Cum trimit o copie

| Raru_Andrei_1995 a răspuns:

Cum trimit copie de buletin celor de la Orange prin mail