| Lusca1995 a întrebat:

La netbet e nevoie sa le trimit copie de buletin pentru confirmarea contului?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu-l asculta pe Onu ala ca omul e cu capul, raspunde sa se afle in treaba. Ce nu-mi plac mie astia... La toate agentiile de pariuri online e necesar sa trimiti o copie dupa buletin pentru confirmare. Cei de acolo au nevoie sa stie ca tu esti cel care joaca. Cei sub 18 ani nu au voie sa aiba cont. Acesta este singurul lucru pe care-l pot face cei de la pariuri pentru a evita acest lucru, sa-ti ceara copii dupa acte.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.