| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, fratele meu din Bucuresti doreste sa mi puna bani. Dar bancile sunt inchise mai exista alte modalitati prin care se pot trimite bani?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O agentie de transfer bancar: Western Union, Smith & Smith, Money gram, care au program si in weekend.

| GoldenBoy17 explică (pentru Violleta2022):

Azi pana la ce ora e deschis Western union si miney gram, Apropo. Am money gram la un magazin din apropiere

| Violleta2022 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Pana la ora 13
Par trebuie sa-i comunici fratelui sa mearga de urgenta la un Money gram din Bucuresti si sa-ti depuna banii, ca in 10 minute ii poti ridica tu de la alt Money gram din orasul tau.

Atentie! Nu poti ridica banii de la Money gram daca fratele ti i-a pus la Western union sau alta companie, trebuie musai sa fie depusi la aceeasi companie, ca sunt filiale in toata orasele.

| GoldenBoy17 explică (pentru Violleta2022):

Vine el si mii aduce! Mersiiiiii

| MariusFD96 a răspuns:

Western Union

Răspuns utilizator avertizat