| EUeStEEu a întrebat:

Salut,îmi puteți da o mică idee de afacere on-line?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur daca cineva ar avea o idee grozava de afacare online... ar pastra-o pentru el happy

Dar ai putea sa incerci sa iti dezvolti tu un produs sau o aplicatie, si ulterior sa o vinzi.

| zilog a răspuns:

Nu există afaceri online pentru ca daca ar fi ceva online de facut ar face robotii, de ce nu mi-as lua eu 100 de servere care ar putea fiecare sa ruleze câte 100000 masini virtuale si să facă afacerea respectivă!? de ce ar mai fi nevoie si de tine? pentru că dacă ar fi ceva de câștigat on-line în relitate chiar si 0, 2 lei / zi pentru tine nu ar fi profitabil 0, 2 lei / zi dar pentru cei ce au infinituri de servere ar fi profitabil dacă ar avea 0, 2 lei x 100000 servere.

ASA CA CEA MAI BUNA AFACERE ONLINE ESTE SĂ TE IEI DE ÎNVĂȚAT O MESERIE pe care să o practici cu mâna ta intr-un service auto ceva de genul acesta

| NotNamed a răspuns:

Onlyfans. Romania are multi afemeiati deci ai succesul garantat.