| tigru123456 a întrebat:

Joc la pariuri de 10 ani si nu am jucat niciodata un bilet la schema.Cum se joaca un bilet la schema? Ca multi castiga bani numai pe schema...(acum iti dai seama ca nu o castig eu daca bag la schema) dar cum se face schema aia...cum iei un bilet la schema?

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Trist

| CataLyne a răspuns:

Iți sugerez să numai joci la pariuri dacă consideri că se câștigă mulți bani din schemă!
Banii la pariuri se fac cu cap și răbdare, mulți trăiesc din asta dar e cale lungă până acolo, presupun că de 10 ani încoa ești doar pe + + + de ai pus întrebarea asta eronată*?