| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, mi s-a luat de pe card suma de 24 lei si la comerciant scrie
5815 digital media books movies music.
Poate a mai patit cineva asa, e prima data cand patesc dar nu inteleg de unde ca nu am facut vreo tranzactie sau ceva, nici nu stiu de unde e site-ul asta sau comerciantul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a ceva ce ai luat de la Apple.

| StanicaDan a răspuns:

Salut! Și mie mi s-a luat astăzi, la fel, suma de 24 de lei de la același comerciant mentionat in mesajul dvs, fără sa fac vreo tranzacție sau altceva!

| anasava33 a răspuns:

Da am pățit-o eu și tot îmi i bani

| IgnatDaniel a răspuns:

La.fel am pățit și eu, în fiecare luna mi se trage din cont suma de 24 ron, iar eu nu sunt de acord, oare ce trebuie să fac ca această sumă să nu mi se mai tragă din cont?

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru IgnatDaniel):

Blocheaza cardul si primesti altul nou de la banca, alta solutie nu ai sincer, asa am rezolvat eu