| birtuselwtf a întrebat:

Salut, niste idei cum sa fac bani online? Intr-un timp destul de scurt si tin sa mentionez ca am 15 ani.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Muncind la gradini si sere, ca-i primavara si cerinta enorma de mana de lucru. Poti fii platit zilnic sau saptamanal, deci faci bani in fiecare zi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| sierra1 a răspuns:

"cum sa fac bani online?"

nu fă comenzi online și poți zice că ți-ai atins obiectivul

| varsanofie a răspuns:

Încearcă pe fiverr.com

| George3412 a răspuns:

Bro, nu vreau sa te dezamăgesc dar dacă banii se faceau ușor online, nu mai avea nimeni serviciu. La 15 ani nu prea ai ce face din păcate, așteaptă sa iti dea rudele/parintii

| Simpatic a răspuns (pentru George3412):

Ba se fac bani si online dar nu la 15 ani, sa vezi cati romani si romance fac videochat, stii tu aia care isi baga sprayul si in oras au alura de interlopi sau de mari smecheri!

| George3412 a răspuns (pentru Simpatic):

Bani online se fac, dar nu ușor. Nu știu cât ti-ar conveni sa spui ca faci videochat. Programatorii lucrează online dar din nou, munca grea. La 15 ani nu ai cum sa lucrezi oricum legal, mai așteaptă un an, dupa te poți angaja la Glovo/FoodPanda etc