| Bogdan372 a întrebat:

Salut stice cineva un site de facut bani pe net dar fara ptc

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
mai bine devi youtuber e cel mai bine in ziua de azi poti sa faci videoblog, tuturiale, gaming si tot ce vreibig grin
Si iti garantez ca o sa faci de 10 ori mai bine banii decat ce vrei tu acuma
Orcum daca te apuci ma anuntiwinking

| costan a răspuns:

Programele de afiliere aduc bani sigur, inscriete acum si implicate in promovarea urmatorului program de afiliere cu plata asigurata: ( http://network.wiy.ro/......signup.php )

| Sweety27 a răspuns:

Daca te pricepi la photoshop, te pot ajuta eu. cati ani ai?

| blondutza92 a răspuns:

Buna! uite un site pe care se pot face bani reali! http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=226651 daca esti interesat de asa ceva incearca-l.Te asigur ca nu este vrajeala, banii ai vei primii la o zii doua dupa ce se face cererea de extragere. Puteti sa ma intrebati daca nu intelegeti ceva(cu toate ca este f usor). Lasati-mi un id.

| super12cool a răspuns:

Http://sepeoplos.net/? p=157199 e garantat si nu e nevoie de investitii