| Veninul a întrebat:

Salut, stie cineva daca la UNIBET sau BETANO se poate face depunere cu cardul daca nu este al tau?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este voie, putand fii considerat frauda, neavand voie sa folosesti credit cardurile altor persoane.
Acela care are cardul sa-ti faca tie transfer bancar in contul personal si tu poti platii ce vrei, dar numai cu cardul tau.

Nu poti folosii contul tau de jocuri de noroc si face platitile de pe credit cardurile altora, ca imediat esti luat in colimator si ti se blocheaza contul, ca sa nu mai spun ca poti fii dat in urmarire penala, fiind ilegal sa folosesti credit cardurile altora.

| Veninul explică (pentru Violleta2022):

Eu am intrebat daca se pot face depuneri de pe alt card nu de pe un card furat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Veninul):

Este ilegal sa folosesti un credit card care nu-ti apartine tie, deci NU se pot face asemenea depunerii.

Ti-am mai explicat, daca ai un prieten sau cineva care vrea sa-ti dea bani de pe cardul lui, intai sa-ti transfere tie in contul tau bancar si tu platesti cu cardul tau.