| pageup a întrebat:

Sunt in cautarea unui job de web redactor. Problema este ca nu gasesc pe nicaieri un site care sa plateasca pe articol, urmez sa termin filologia si este pacat sa nu pot face niste bani cinstiti deoarece am un vocabular destul de vast si stiu sa scriu un articol frumos. Va rog frumos daca stiti vreun site care plateste per articol va raman recunoscator! Multumesc happy

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

In aprilie aveai 15 ani si acum termini filologia? Ma mir ca nu gasesti, pari serios si de incredere.

| pageup explică (pentru CataC):

Folosesc contul acelui prieten el este mai mic decat mine dar amandoi suntem la filo. Deci *** off

| KodrutZ a răspuns:

Costan e idiot, nu il baga in seama. Poti incerca sa arunci o privire pe rowriters.com sau/si sa incepi un site pe cont propriu, de ce nu? In alta ordine de idei, poti sa imi dai un PM si mai povestim in privat. Job nu iti pot oferi, dar iti pot oferi cunostinte care o sa iti ajute in viitor...

| ElenaSA a răspuns:

Am lucrat si eu o perioada ca web redactor, dar primeam produse pe care le primeau cei de la site de la diverse firme care faceau reclama la ei.

| costan a răspuns:

Uite aici un site care plateste bine pentru articole: http://bit.ly/1d8KXHS