| Alina123rt a întrebat:

Salut! Sunt viitor antreprenor. Am studii de specialitate. Vreau să deschid un curs online unde să împărtășesc cunoștințele mele contra cost. Cum credeți, ați fi interesați să vă înscrieți la așa curs?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu e site de anunturi.

| Alina123rt explică (pentru dullcat):

Cunosc acest lucru. Eu vreau doar să aflu părerea persoanelor despre această idee.

| dullcat a răspuns (pentru Alina123rt):

Dar care e ideea mai exact? Despre ce va fi cursul?

| johnnny123 a răspuns:

De unde vrei să știm noi ce cunoștințe ai și dacă merită să plătim pentru ele?

Și o întrebare suplimentară: ce studii de specialitate ai la 17 ani?

| adryang78 a răspuns:

Depinde de ceea ce oferă cursul, ce fel de cunoștințe vrei să transmiți. Totuși, îți va fi greu să pătrunzi pe piață, fiindcă sunt sute de mii de crusuri/tutoriale cam în toate domeniile, foarte multe dintre ele gratuite.

Răspuns utilizator avertizat