| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am comandat ceva dupa Ebay,odata cu confirmarea platii am primit si un "Tracking number"care din cate am inteles este un cod pentru a urmari unde se afla produsul. Intrebarea mea este, pe ce site pot face asta?

Răspuns Câştigător
| cossty1 a răspuns:

Depinde cu ce courier/posta il trimite.
Oricum cel mai bun site de tracking este http://www.trackitonline.ru/.
La "Shipment number" adaugi tracking number-ul tau, la "Destination country" adaugi Romania iar la "Which service?" lasi autodetect.
Bafta!