| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani, si imi doresc un PS3, dar nu vreau sa le cer parintilor... Nu exista joburi pentru varsta mea? Sau dati-mi niste sugestii, cum as putea face bani. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Sal.Cunosc un băiat tot de vârsta ta si care își dorește un pc gaming.si nu le cere părinților si nu poate sa facă bani.esti prea mic pentru a face bani.iti sugerez sa te rogi mult de tot de părinți, si iti vor lua.

| anonim_4396 explică (pentru Lexi888):

Nu cred ca e asa de usor, de abia am reusit sa-i conving sa imi cumpere un calculator nou

| anonim_4396 explică (pentru Lexi888):

Sa astept pana la Craciun sau sa cer acum?

| Lexi888 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incepe de acum tare de tot zile de 5 ori pe săptămana, zile in separat mama cand e singura tata cand e singur.si discuta ei.si la Craciun cel târziu iti vor lua un ps3

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Castiga si tu bani cu noul serviciu vivaSMS. Castigi bani sau credit pe telefon intr-un mod simplu si revolutionar si 100% gratuit. In plus ai BONUS 2 Euro la inregistrare.

INREGISTREAZA-TE ACUM: http://bit.ly/GzW17f

Totul este real, te pot convinge!

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Nu cred in asa ceva, nu mersi

| Frank51 a răspuns:

Ok, tu pierziwinking

| Reenesme a răspuns:

Ai putea ajuta niste vecini
I.ai putea ruga pe parinti tai sa iti dea doar de tata asta alocatia pentru ca iti doresti mult
Ai putea sa le faci teme colegilor pe niste bani, dar sa nu ceri prea mult
Sau aai putea sa le vinzi niste chestii tot colegilor sau prietenilor:**

| Alexutzu28 a răspuns:

Intra pe link-ul asta http://www.maildirect.ro/inregistrare/6ced52818ef809df4e62ffa74c5989ee
Si poti face bani sa iti cumperi ce vrei, si nu este o pacaleala!