| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, iar acum pe 12 decembrie împlinesc 17. Vreau să-mi caut un loc de munca part-time ca sa ma pot angaja pentru a-mi câștiga banii mei.
Mam gândit la o chestie gen: sa împart pliante, sa intru în scări sa mai pun știu eu ce, sa împart oferte la magazine gen Orange sau restaurante din Mall.
De mult timp am realizat ca nu-mi place școală, chiar din prima zi, iar acum vreau sa încep sa lucrez dacă se poate, ca sa ma pot lasă de ea. Plus ca miar aduce pe luna un venit suplimentar în afara din ce îmi dau părinții.Vam spus la ce mas orienta eu, dar nu știu cum sa o fac, adică unde sa ma duc, ce fel sa procedez etc. înțelegeți voi.
Dau FUNDA pentru cel mai bun ajutor.

2 răspunsuri:
| MaxInsaine a răspuns:

Du-te in puff cu siguranta vei castiga multi bani happy Iti pui curu la bataiewinking

| SkyPilot a răspuns (pentru MaxInsaine):

Pai cu asta poate sa ajuga si prim ministru. Si mai primeste si un doctorat in drept happy