| StefanMadalin02 a întrebat:

Am am problema si orice indicație mi-ar fi de ajutor. Eu sunt plecat in Italia si doresc sa fac o comanda online in care platesc cu cardul de Romania BCR si pentru a putea confirma tranzactia cei de la BCR trebuie să îmi trimita un sms cu un cod pe numarul de telefon pe care il am cu mine si nu mai am credit pe el. Este posibilă tranzacția sau să îmi fac un cont paypal in care sa atasez cardul si sa platesc pe site cu paypalul? Este posibil să reușesc?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu e nevoie sa ai credit pe nr. respectiv de telefon ci doar sa ai roaming activat ca sa poti primi SMS-ul trimis de banca.

1 răspuns: