| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Am fost chemat la un interviu pentru postul de Art Director si totusi nu stiu care ar fi salariu care ar trebui sa il cer!
Va rog sa va dati su parerea.

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salariul ti-s spune el si tu ii zici daca ti se pare putin sa iti dea mai mult numai ca in vremurile actuale te multumesti cu ce iti da pentru ca rar dai de un post in categoria ta (mai multe locuri de munca sunt pentru necalificati).

| 1Q a răspuns:

INtre 30-40 milioane daca vezi ca nu accepta incepi sa scozi oferta la 20-30

| fr334ever a răspuns:

Multumesc frumos tuturor.