| Lavinia20 a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos niste idei despre cum ar trebui sa ma imbrac la primul interviu? IInterviul il voi sustine pentru. postul de casierita la restaurantul "La Paul"!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ceva mai elegant. Sunt mai multe idei! Oricum, o cămașă neaparat!

| Laura927 a răspuns:

Parul primul rand aranjat si putin makeup,maniqura frantuzeasca,si fusta cu talie un pic mai inalta,camasa alba sau crem de preferat matase,si sacou. poti si fara daca vrei. dress si pantof inchis de culoarea piciorului sau negru,fusta de culoare crem,maro, negru, gri, violet inchis. sper ca te-am ajutat dar ce e cel mai important sa fii aranjata la par sa fie curat si cuafat si makeup in culori naturale, buze ingrijite.

| lumy4u a răspuns:

Decent! asta e tot ce conteaza! nu te imbraca sexy

| qMiruq a răspuns:

Cum spune şi Diabla, ceva elegant. Îţi sugerez o cămaşă, cu un sacou drăguţ, nişte blugi negri (să nu zic pantaloni de stofă că nimănui nu-i plac:)) ) şi eu zic că ar da mai bine să porţi şi o cravată de culoarea saco-ului, nu ştiu mie îmi surâde mai mult aşa decât simplu. Părerea mea e că ai arăta mai prezentabil aşa şi mai serioasă :).
Uite un exemplu:
http://www.protv.ro/......femei.html

Îţi doresc multă baftă la interviu, te pup! :-*