| WhiskeyFaraNume a întrebat:

La 14 ani ce card pot face? Adica eu am un card la ING, facut cu ajutorul mamei. As putea sa imi fac eu un card sau sa mai fac unul "pentru copii" cu ajutorul Tatalui? Multumesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Înainte de a i ti face card gindeste te, esti angajat sau pensionar? Primesti pe card pensie sau salariu? Atunci la ce i ti faci card? Ca sa ai la ce plătii comisioane? Cred ca părintii tăi nu vor fii de acord sa ti plăteasca tie comisioane de intretinere a cardului asa de flori de măr.

| WhiskeyFaraNume explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am o suma maricica de bani prin paypal si singura modalitate sa ii transfer este cu cardul.

| RaziMaaaaa a răspuns:

Card de sanatate.

| tiberida a răspuns:

Hey.
Iti poti face card numai de la varsta de 18 ani. Cat despre cele "pentru copii" presupun ca da, poti face pe ambii parinti. Oricum incerca.
Succes. happy